неділя, 15 травня 2016 р.

Вітаємо наших переможців !!!

Тихо, по домашньому 14.05.2016 р. відбулися змагання «Відкритий Кубок Львівської області з карате-до серед молоді віком до18 років» (версія WKC), що провела Федерація Бойових Єдиноборств у спортивному залі спорткомплексу СКА. Незважаючи на зовнішній спокій поєдинки відбувалися завзято і безкомпромісно. У турнірі взяли участь клуби карате Львова та інших міст Львівщини. Змагання відбувалися у трьох розділах: індивідуальне ката, індивідуальне куміте (окремо змагались група «С» - новачки, група «В» - спортсмени з середнім рівнем підготовки з кваліфікацією від 8 до 5 кю, та група «А» - спортсмени які мають кваліфікацію 5-й кю та вище). Та найбільш емоційними та напруженими були поєдинки у розділі командне куміте.
Від нашої федерації 14 хлопців і 1 дівчина взяли участь у напруженій боротьбі. Отже медалі здобули:

Мартинюк Владислав (Сокаль): 3 місце у категорії 8-9 років до 35 кг, група «В»
Наша єдина амазонка, Оля Байдюк (Сокаль), впевнено здобула 1 місце у категорії 8 років серед дівчат.
Гарний подарунок собі, батькам та клубу наприкінці навчального року здобули спортсмени. Вітаємо призерів та переможців! Молодці!